BEST-PEST to nowoczesny zakład chemiczny z ponad 40-letnią tradycją, specjalizujący się w produkcji rodentycydów, preparatów biobójczych do dezynsekcji oraz środków ochrony roślin. Nasza obecność na polskim rynku pestycydów nie tylko świadczy o niezachwianej pozycji, ale przede wszystkim stanowi gwarancję doświadczenia, pewności i niezawodności naszych produktów.

Nasz zaawansowany zespół badawczy konsekwentnie monitoruje jakość naszych produktów, zapewniając, że są one nie tylko skuteczne, ale także bezpieczne i zgodne z regulacjami. Wszystkie nasze produkty są wynikiem krajowej innowacji naukowej i naszych unikalnych rozwiązań technicznych, które są inspirowane ścisłą współpracą z wiodącymi ośrodkami naukowymi.

Poza środkami ochrony roślin, BEST-PEST produkuje również preparaty biobójcze skierowane przeciwko szkodnikom sanitarnym, takim jak muchy, pchły, karaczany, prusaki, mrówki, szczury, myszy i inne.

Nasze czterdziestolecie na rynku to czas, w którym nie tylko dostarczaliśmy sprawdzonych i skutecznych rozwiązań, ale przede wszystkim budowaliśmy relacje zaufania z polskim rolnictwem. Jesteśmy dumni z naszego wkładu i zaangażowania. Nasza strona internetowa jest miejscem, gdzie nasi klienci mogą zaufać i skorzystać z naszego bogatego doświadczenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Siedziba firmy znajduje się pod adresem: Z.P.U.H. Best-Pest M. Świętosławska, J. Świętosławski Sp. J. 43-600 Jaworzno, Moździerzowców 6B

BDO: 000003425